dodatek ilustrowany do niczego

reklama

piątek, 17 września 2010
Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale przenoszę się na WordPress'a. Teraz wszystko będzie powstawać tu: FotoAmatorszczyzna.wordpress.com. Sprawdźcie to.
piątek, 30 kwietnia 2010
Razem z Marcinem Bąkiewiczem - jako Music Foto Kolektiv, organizatorzy konkursów na Koncertową Fotografię Roku i mam cień nadziei - jako w miarę aktywni fotografowie koncertowi - zostaliśmy zaproszeni do udziału w panelu dyskusyjnym podczas najbliższego Miesiąca Fotografii w Krakowie. Czyli takie "MFK na MFK" - zabawna zbieżność akronimów. To, że krakowski Miesiąc Fotografii to jedna z najważniejszych imprez foto w tej części Europy to mówić zainteresowanym nie trzeba. To że Jacek Poremba (ach te zdjęcia Anity Lipnickiej) czy Rafał Masłow mają dar od Boga, też przypominać nie trzeba.

Jak ktoś nie widział zdjęć Jasona Evansa, to niech sprawdzi - wybitnym specjalistą od koncertów może nie jest, ale w studio realizuje fajne rzeczy. A kto widział film "Beats Of Freedom" Leszka Gnoińskiego i Wojtka Słoty (też spotkamy się w Krakau) to wie, kim jest Chris Salewicz.

Jednym słowem - czad!Tak o spotkaniu w oficjalnym komunikacie pisze organizator:

Podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie bogaty program wystaw uzupełnią wydarzenia muzyczne. Po solidnej dawce fotograficznych przeżyć zapraszamy na drugą dawkę adrenaliny lub chilloutu – tym razem muzyczną.

Związki muzyki i fotografii będą głównym tematem rozmowy towarzyszącej niedzielnemu śniadaniu w Restauracji Barka. Tytułowy „Photo pass” – karta wstępu do klubu dla tych wybrańców, którzy na koncertach stoją między sceną a barierkami, czy też zgoda zespołu na sesję zdjęciową, dla fotografa zawsze oznacza możliwość zbliżenia się do muzyki bliżej niż inni. Czym był magiczny „photo pass” dla Jasona Evansa, Vinki Petersen, Wojciecha Słoty, Rafała Masłowa, Jacka Poremby, Artura Rawicza i Marcina Bąkiewicza dowiemy się 9 maja o godz.10:00.

Rozmowę prowadzi Karolina Sulej („Exclusiv”) oraz Chris Salewicz.

Spotkanie odbędzie się 9 maja 2010 w Krakowie. Więcej na stronach Miesiąca Fotografii.
sobota, 13 lutego 2010

Przyznam się - jestem źródłem przecieków. Przecieków kontrolowanych. Jako Music Foto Kolektiv razem z Marcinem Bękiewiczem organizujemy już drugą edycję konkursu na Koncertową Fotografię Roku...

Fragment przecieku: finał drugiej edycji konkursu na Koncertową Fotografię Roku odbędzie się w jednym warszawskich klubów w centrum. W jakim? W poniedziałek własną krwią stawiamy kropkę nad "i". Sam konkurs wystartuje niebawem. Więcej znajdziecie na "starym" blogu KFR 2008.

Prawie skompletowana jest już lista Jurorów. Znaleźni się na niej mniędzy innymi:

Walter Chełstowski (ITC, CGM.pl)
Jarek Szubrycht (Przekrój)
Yach Paszkiewicz (Yach Film)
Darek Świtała (Metal Hammer)
Łukasz Minta (Go Ahead)
Grzesiek Kszczotek (Teraz Rock)
Piotr „Makak” Szarłacki (Antyradio)
Tomasz Doksa (Onet)

...więcej znejdziecie tu.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Zakładki:
000: skrót
001: mój top
002: linki i sznurki
003: lepsze strony foto
004: najwyższe progi
005: e-prasa foto
006: nie foto
007: dobre słowa

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl