dodatek ilustrowany do niczego
poniedziałek, 26 kwietnia 2010
Aparaty z plastikowymi obiektywami o kącie widzenia równym blisko 180 stopni i stałej przysłonie 8.0 wiosną stają się szczególnie użyteczne. W Powsinie, na Ursynowie lub Woli ;) I o to chodzi, o to chodzi.... no i ta podwójna ekspozycja ;)
piątek, 23 kwietnia 2010
Skro już od kilku dobrych miesięcy zajmuję się odpytywaniem muzyków o muzykę, to chyba mogę czasem coś Wam tu pokazać. Zatem tworzę nową kategorię na blogu - "wywiady" a na pierwszy ogień mój ulubiony Lech Janerka, artysta, którego na scenie fotografowałem jako jednego z pierwszych.


Za kamerą w obu przypadkach stał Grzegorz Czerniak.

Rozmowa odbyła się w lutym 2010 roku po specjalnym koncercie Leszka Janerki w Muzeum Powstania Warszawskiego.
niedziela, 18 kwietnia 2010
Co roku wiosną ogród botaniczny w Powsinie przeżywa najazd dzikich stad fotografów. Obowiązkiem każdego szanującego się fotografa jest posiadanie w swojej kolekcji minimum 5346 zdjęć tulipanów żółtych, czerwonych i białych. Te z zeszłego roku się nie liczą. Trzeba mieć nówki sztuki. Wszystko to, by zaimponować swojej dziuni, która z torebką, sweterkiem i szalem wbija się cierpliwie szpilkami nieopodal w grunt. Jeszcze tylko 143 kadry z dziunią na tle tulipanów i gotowe. Potem idziemy na kiełbasę z ogórkiem, płacimy za parking i już można wrócić przed telewizor. Do zobaczenia za rok.
Zakładki:
000: skrót
001: mój top
002: linki i sznurki
003: lepsze strony foto
004: najwyższe progi
005: e-prasa foto
006: nie foto
007: dobre słowa

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl