dodatek ilustrowany do niczego
środa, 31 października 2007
Mam kota na rozgrzanym dachu mojej głowy - tak śpiewa Mania Meszek, pewnie ku przestrodze fotografów...

IMGP0022a

Obserwując od dłuższego czasu różne fotostrony, fotofora, fotogalerie, fotoportale, fotoblogi i całą fotoresztę e-foto-świata zaobserowałem pewną prawidłowość. Oczywistą oczywistość. Najnudniejsze są zdjęcia własnych pupili.

Ich właścicielom trudno się powstrzymać od pokazania całemu światu swojego pieska czy kotka, a widzowie nudząc się okrutnie mają takich obrazków po dziurki w Pałacu Kultury. Fotoamatorzy na całym globie - strzeżcie się!
11:45, arawicz , inne
Link Komentarze (14) »
sobota, 27 października 2007
Na poniższym zdjęciu zobrazowano sposób prawidłowego przestawienia budzika.

przestawianie czasu

Wszystkich, którzy oczekiwali efektów specjalnych przeraszam za niebywałe naigrywanie się :)))

"Przestawienie czasu"
dzięki któremu zaoszczędzamy około 1% wydatków na energię - może innym razem ;)
21:16, arawicz , inne
Link Komentarze (9) »
środa, 24 października 2007
Wczoraj w Hard Rock Cafe zagrała Armia. Ale jak?! Akustycznie! To dopiero drugi taki występ zespołu od 1992 roku. Ten pierwszy raz był w 1992 roku w PR3 (dziś tzw. Radiowa Trójka utrzymywana z esesmesów od słuchaczy).

Koncert, mimo że bez fuzów - rewelacyjny, energetyczny, porywający. Budzy bez swojej wizytowej czapki, z zajętymi łatkami (liczba osławionych gestów silnie ograniczona) - mimo to świetne czucie żywo reagującej publiczności. Do tej pory zastanawiam się, kto się lepiej bawił, my - publika, czy oni - na scenie?

Hard Rock Cafe to knajpa, zaopatrzona dobrze (co wyraźnie ułatwia percepcję muzyki). A to że zespół grał na siedząco w niczym nie przeszkadza by koncert określić jako "wysoce dynamiczny" :)Pozostałe foteczki wklejam via Forum, bo miesięczny limit powierzchni przewidziany dla fotoblogów ma się ni jak w zderzeniu z zapotrzebowaniem takiego fotoamatora jak ja ;) [pozdrawiam administrację czule].

Armia 10

Armia 11

Armia 12

Armia 13

Tłumnie zgromadzona młodzież tańczyła pod sceną...

Armia 14

Armia 15

Armia 16

Armia 17

Armia 18

Koncert o niebo lepszy od fotek (zawsze mówiłem, że jestem złą baletnicą).

Kto nie był, ten nie usłyszał (zgodnie z "oficjalną" track listą):
Podróż na wschód, Poza prawem, Pieśń przygodna, Burale, PocałUNeK Mongoła, Dom przy moście, To moja zemsta, Kfinto, Marność, Zjawy i ludzie, Bracia bum, Legenda, Parowóz nr. 8, Sen nocy letniej, Śmierć w Wenecji, Ultima t., Utopia. O ile się nie mylę, to chyba z listy wypadła Legenda (ale możliwe, że patrzenie w obiektyw tak mnie rozproszyło...)

________
2007-10-25: PS: mimo daleko idącej samokrytyki autora materiał foto w całości ukazał się w dzisjeszym wydaniu Codziennej Gazety Muzycznej cgm.pl - co może zaowocować stałą współpracą ;)
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Zakładki:
000: skrót
001: mój top
002: linki i sznurki
003: lepsze strony foto
004: najwyższe progi
005: e-prasa foto
006: nie foto
007: dobre słowa

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl