dodatek ilustrowany do niczego
wtorek, 28 sierpnia 2007
To chyba zanikający zawód, ale biorąc pod uwagę jakość naszych dróg - może nie będzie tak źle...


16:59, arawicz , inne
Link Komentarze (7) »
Właściwie to jaka ta Warszawa jest? Wszystko takie brand new a takie to stare i zniszczone. Tylko nie patrz pod nogi chodząc po centrum...

Stara to jest warszawska Praga. I wierzę, że kiedyś do jej niepowtarzalnej atmosfery dołączą inne atrybuty (jak porządek, bezpieczeństwo).

Jest też Stare Miasto. Starówka, ale (pozdrawiam "wielkie" postaci historyczne) cała właściwie zrekonstruowana w latach 1952-55. To co stare, nie takie stare jest.To co nowe, trąci myszką. Jaka ta Warszawa jest? Warszawska jest.
11:50, arawicz , inne
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 sierpnia 2007
Czas powiedzieć be. A już było. W subiektywnym rankingu na "najlepszą szkołę dla fotografa [do sfotografowania]" nagroda pocieszenia przypadła Uniewersytetowi Wrocławskiemu (a właściwie jego Auli Leopoldyńskiej).

To świeckie, barokowe wnętrze jest świetnym poligonem dla przyszłych fotoreporterów, którym przychodzi fotografować w bardzo nieprzyjaznych warunkach. W Auli (wstęp płatny) nie wolno używać statywu, więc można poćwiczyć nie tylko kadrowanie i pracę z fatalnym światłem zastanym ale i szybkie rozkładanie krzyżaka oraz kamuflaż.Propozycje (lokalizacja, stopień trudności, dodatkowe atrakcje i opis ogólny) do przyszłorocznego zestawienia najlepszych szkół dla fotografów można już nadsyłać...
18:09, arawicz , inne
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4
Zakładki:
000: skrót
001: mój top
002: linki i sznurki
003: lepsze strony foto
004: najwyższe progi
005: e-prasa foto
006: nie foto
007: dobre słowa

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl