dodatek ilustrowany do niczego
sobota, 31 maja 2008
Polska to jest potęga! Polska najlepsza jest... tak mogliby śpiewać nie tylko kibice (przed meczem) na Euro 2008 ale i miłośnicy muzyki filmowej. Krzysztof Komeda na bramce, Wojciech Kilar na środku obrony, Michał Lorenc jako wysunięty napastnik, Krzesimir Dębski w roli ofensywnego pomocnika. Idę o zakład, że jakaś babcia Nino Roty, który skomponował muzykę do Ojca Chrzestnego pochodziła z Chrzanowa, a John Williams podchwycił temat do Gwiezdnych Wojen od swojej niani Zofii :) Nie ma innej opcji.

Wczoraj pod Pałacem Kultury odbył się fantastyczny Koncert Muzyki Filmowej w ramach warszawskiej Miejskiej Strefy Kultury. Orkiestra Sinfonia Viva, Chór Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego z udziałem solistów nie bylejakich: Hanny Banaszak, Anny Jurksztowicz i Iwony Tober, oraz Janusza Olejnika i Bogdana Hołowni odegrał wszystkie muzyczne kamienie milowe z historii kina. Całość prowadziła oczywiście woskowa figura niezniszczalnej Grażyny Torbickiej :) Na tym koniec, sami popatrzcie...Fantastyczną ucztę muzyczną psuło nieco agresywne zachowanie pracowników firmy ochroniarskiej Imperator, ale moc i tak była za nami.


piątek, 30 maja 2008
Zanim dziennikarze skończą kawę i ciasteczka po konferencji prasowej, zanim dojadą do swoich redakcji lub wyślą im zdobyte kadry, pokażę Wam jak w tej chwili wygląda Sinead O'Connor.

Właśnie mija 21 lat od jej solowego debiutu i (chyba) rok od pierwszej wizyty w Polsce (Poznań).Jutro w Warszawie będzie można usłyszeć m.in.: 3 Babies, Nothing Compares 2U, Fire on Babylon oraz Mandikę.Mam oficjalną set-listę, ale dokumwenty takie mają to do siebie, że czasem się dezaktualizują, stąd więcej szczegółów zdradzać nie będę ;)
17:35, arawicz , inne
Link Komentarze (6) »
piątek, 23 maja 2008
Film mi się zagiął. Na szczęście nie urwał. Ponownie camera obscura. Tym razem na zdjęciu  widzimy około 6 minut z życia Ogrodu Saskiego.Ilford Delata 100, ok. 6 min. Skan.

A przed nami ciekawe koncerty w najbliższych dniach... ;)
 
1 , 2 , 3 , 4
Zakładki:
000: skrót
001: mój top
002: linki i sznurki
003: lepsze strony foto
004: najwyższe progi
005: e-prasa foto
006: nie foto
007: dobre słowa

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl