dodatek ilustrowany do niczego
środa, 28 lutego 2007

"Telewizja publiczna musi bardziej wspierać rząd!". Serio? Serio. To - jak się okazuje - nie był żart. Kwa. Poleciał Wildstein, lecą ci co za nim przyszli. I tak od lat.

Zmienia sie władza. Zmienia się prezes tefałpe. Stary prezes jest zawsze zły, bo upolitycznił telewizję. Nowy będzie odpolityczniał. Ale nic sie nie zmiania. Zmienia się w końcu władza i... zmienia się prezes tefałpe. Bo stary prezes upolitycznił a nowy będzie odpolityczniał. Tak. Ponoć są jeszcze tacy, co płacą abonament.

Odcinek 9872 mody na sukcesik.

22:47, arawicz , inne
Link Komentarze (1) »
niedziela, 25 lutego 2007

Brat zwanego durniem kontra Gronkowiec. Każdy ze swoją świtą. Każdy się zbroi, każdy działa wytacza. Idzie wojna, idzie wielka rzeź. Na szczęście polityczna. O zgrozo - o pewnien mebel. O sotołek. Stołeczny. Przypomnieć tu chciałem, że staropolszczyźnie stołek zwany był stolcem.

Kto wygra te bitwę? Nikt. Jak pod Olszynką Grochowską 176 lat temu (fotki z insceniacji poniżej). Są tacy historycy, co mówią, że ci co poźniej komisarzy na potęgę wprowadzali jednak przegrali, bo ponieśli większe straty a nasi odnieśli sukces taktyczny, choć też nie wygrali. Rozumiecie? Nie? Nieszkodzi. Dziś też już nikt nie chwyta.

19:32, arawicz , inne
Link Komentarze (1) »
sobota, 24 lutego 2007

Gdyby wybory odbywały się dziś, ugrupowanie pisarki Manueli Gretkowskiej nie weszłoby do Sejmu. Partię Kobiet popiera zaledwie 1,8 proc. respondentów - wynika z sondażu Pentora przeprowadzonego na zlecenie "Życia Warszawy".

Zdaniem politologa dr. Jacka Kucharczyka nie jest to udany debiut. "Widać, że Polacy nie znają tej partii. Za jej względny sukces trzeba jednak uznać to, że przeskoczyła w badaniu LPR" - mówi.

I dlatego uznaję to za dobrą wiadomość na sobotę, nawet jeśli aktywistki w ramach jakiejś akcji protestacyjnej zorganizowały zbiorowy ZNP jako najskuteczniejszą formę nacisku :)))))


11:12, arawicz , inne
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Zakładki:
000: skrót
001: mój top
002: linki i sznurki
003: lepsze strony foto
004: najwyższe progi
005: e-prasa foto
006: nie foto
007: dobre słowa

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl