dodatek ilustrowany do niczego
piątek, 17 września 2010
Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale przenoszę się na WordPress'a. Teraz wszystko będzie powstawać tu: FotoAmatorszczyzna.wordpress.com. Sprawdźcie to.
sobota, 19 czerwca 2010
...czyli Wielka Czwórka thrash metalu i polski akcent na otwarcie. W środę na lotnisku Bemowo odbyła się pierwsza edycja tegorocznego Sonisphere Festival i do tego historyczna. Nigdy bowiem nie zdarzyło się, by Wielka Czwórka wystąpiła kiedykolwiek razem na jednej scenie. A tu proszę, nas spotkał ten zaszczyt.Najtrudniej fotografowało się chyba Slayer. Zespół miał bardzo odsunięty od krawędzi sceny (tak ze 2,5 m wysokości) backline, co powodowało, że fotografowie z fosy zasadniczo widzieli jedynie "popiersia". Trudny był też Megadeth - Dave Mustaine podchodził co prawda bliżej, ale najlepiej były zaczaić się na moment wyjścia na scenę - kiedy z podniesioną głową i rękoma rozłożonymi w geście triumfu "ukazał się" w całej okazałości. Zasadniczo na tak dużej scenie problemem było złapanie w kadrze interakcji między muzykami, ci bowiem byli rozstawieni dość szeroko. Widowiskowi byli wszyscy, ale najbardziej chyba Behemoth i Metallica. I żebyśmy się źle nie zrozumieli - warto było :)

Zdjęć nie mogę tu pokazać, ale jak ktoś jest bardzo zainteresowany, to mogę powiedzieć gdzie są. Są na Onecie.

niedziela, 13 czerwca 2010
Kiedy na Bemowie przed koncertem AC/DC grał jeszcze Dżem przedstawiciele Sony Music Polska zorganizowali na backstage skromną, ale przesympatyczną uroczystość wręczenia Złotej i Platynowej Płyty dla zespołu (za Black Ice i za Iron Man 2).

Wszyscy członkowie legendarnej formacji okazali się ciepłymi, pełnymi humoru gośćmi z dużym dystansem do samych siebie. Mogliby prowadzić warsztaty „z gwiazdorstwa” dla naszych celebrytów ;)


Zdjęć z koncertu AC/DC niestety nie wolno mi tu pokazać, ale można je zobaczyć tu.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 150
Zakładki:
000: skrót
001: mój top
002: linki i sznurki
003: lepsze strony foto
004: najwyższe progi
005: e-prasa foto
006: nie foto
007: dobre słowa

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl