dodatek ilustrowany do niczego
Blog > Komentarze do wpisu

453: Wywiad z Grabażem

Rozmowę z Grabażem zarejestrowaliśmy w lutyn w SP Records. Chyba kilka dni przed premierą "Dodekafonii" Strachów na Lachy.

Krzysztof Grabaż Grabowski wspomina pierwszą swoją formację - Ręce Do Góry, pierwsze swoje "Jarociny", przemianę w punka... Opowiada O ogólniaku w Pile, politykowaniu w młodości. Kto przychodzi na bal do senatora (w piosence "Bal u Senatora"), czy w "Piła Tango" są podteksty polityczne i jakie są reakcje dziennikarzy na "Żyję w kraju..." z najnowszej płyty SNL.

Czy Grabaża stać na obrazy Vahana Bego? Jak powstają "szaty graficzne" płyt Strachów? Gdzie i kiedy poznał Roberta Kozyrę? Co myśli o komercyjnych rozgłośniach? Dlaczego młodzi się nie buntują? Czy Grabaż mógłby być trybunem ludowym lub głosem pokolenia?A w drugiej części: co z "Pidżamą" - czy zamierzają się odwiesić? Czy "Grabaż" w wieku 45 lat wygląda jak nałogowy alkoholik? Co jest w plastikowej butelce? Czy będzie w końcu coś powiedziane o nowej płycie Strachy na Lachy, "Dodekafonia"?
Co z Pidżamą Porno to po kilku miesiącach od rozmowy wiadomo: reaktywowana na Jarocin 2010.
wtorek, 01 czerwca 2010, arawicz

Udostępnij

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
stolicaiokolica
2010/06/03 08:33:07
Jesteś współczesnym gościem z renesansu - bardzo fajkowski wywiad tak na marginesie świetnych, klimatycznych zdjęć :)
-
Gość: Guano, 213.241.122.*
2011/04/13 23:54:15
Witam, bardzo chciałabym przeczytać (obejrzeć?) tenże wywiad, niestety pod Pana wpisem pojawiają się dwa białe prostokąty- i tu moje pytanie czy to wina mojej przeglądarki czy też są już one niedostępne?

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl