dodatek ilustrowany do niczego
Blog > Komentarze do wpisu

458: Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax i Behemoth...

...czyli Wielka Czwórka thrash metalu i polski akcent na otwarcie. W środę na lotnisku Bemowo odbyła się pierwsza edycja tegorocznego Sonisphere Festival i do tego historyczna. Nigdy bowiem nie zdarzyło się, by Wielka Czwórka wystąpiła kiedykolwiek razem na jednej scenie. A tu proszę, nas spotkał ten zaszczyt.Najtrudniej fotografowało się chyba Slayer. Zespół miał bardzo odsunięty od krawędzi sceny (tak ze 2,5 m wysokości) backline, co powodowało, że fotografowie z fosy zasadniczo widzieli jedynie "popiersia". Trudny był też Megadeth - Dave Mustaine podchodził co prawda bliżej, ale najlepiej były zaczaić się na moment wyjścia na scenę - kiedy z podniesioną głową i rękoma rozłożonymi w geście triumfu "ukazał się" w całej okazałości. Zasadniczo na tak dużej scenie problemem było złapanie w kadrze interakcji między muzykami, ci bowiem byli rozstawieni dość szeroko. Widowiskowi byli wszyscy, ale najbardziej chyba Behemoth i Metallica. I żebyśmy się źle nie zrozumieli - warto było :)

Zdjęć nie mogę tu pokazać, ale jak ktoś jest bardzo zainteresowany, to mogę powiedzieć gdzie są. Są na Onecie.

sobota, 19 czerwca 2010, arawicz

Udostępnij

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
rkdeey
2010/06/19 20:26:35
Fajne zdjęcia, w końcu zobaczyłem jak to wyglądało. Bo po drugiej stronie płotu niewiele było widać ;) Nie wiedziałem czy będę mógł dotrzeć, poza tym kasa... Ostatecznie w towarzystwie znajomych wysłuchałem części koncertów z pewnej odległości.
-
hanula1950
2010/07/25 17:06:12
Serdeczne buziaki Ci posyłam
Czy mnie jeszcze pamiętasz?
-
2013/02/19 13:45:16
zimno strasznie gdyby nie metalika to bym nie wyrobił na ogrzewanie co a takto mnie nieźle rozgrzewają :)
-
2014/05/06 12:56:20
Też byłam na tym koncercie - rewelacyjna sprawa. Szczególnie Slayer, wybitnie lubię tę ekipę. Prawdziwi wojownicy, których nie interesuje cena zlota, tylko ciągłe koncerty i kontakt z fanami!

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl