dodatek ilustrowany do niczego
Blog > Komentarze do wpisu

450: Emmanuelle Seigner i Miss Polski

Niedawny koncert Emmanuelle Seigner w Polsce cieszył się tak dużym (ponoć) zainteresowaniem, że trzeba było przenieść go do Palladium. I fajnie. Bo to bardzo ciekawa muzyka. Ale już w Palladium tłumów nie było widać. Nie było też widać osób zainteresowanych aktorką czy modelką, lub żoną Romana Polańskiego - którą to trudną rolę prywatnie piastuje Emmanuelle. Przybyli za to ci, którzy zainteresowani byli muzyką, w tym ostatnim, nieco rockującym krążkiem.

Pani Seigner na scenie pokazała się z fantastycznej strony. Zrelaksowana, kobieca(!), pewnie czująca się w swoim  repertuarze. Nawet nie najgorzej oświetlona. Baaardzo przyjemny koncert. Serio.


Przed francuską gwiazdą zbierającej się powoli publice zaprezentowała się formacja Miss Polski. Zdecydowanie brzydsza, mniej pewna na scenie nie zrobiła na mnie właściwie żadnego wrażenia. Natego trudno określić mi gatunek muzyczny, w którym poruszali się muzycy. Może innym razem. Może dlatego, że przed koncertem zaaplikowałem sobie sporą dawkę wielogitarowego, mięsistego rocka by ładnie kontrastowało mi z Emmanuelle...
sobota, 01 maja 2010, arawicz

Udostępnij

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
hanula1950
2010/05/06 15:12:35
Dziękuję za interesujące sprawozdanie.
-
fundamentalista
2010/05/19 15:59:09
W Trójce słyszałem dwa utwory, pierwszy tylko z wokalistką, drugi w duecie z mężem.
Obydwa mnie poważnie rozczarowały - były dowodem na to, że nie udało się połączyć w jedno piosenki francuskiej z rockiem.
Więc cieszy, że chociaż koncert był przyswajalny.
-
wczorajidzis.blogspot.com
2010/05/20 08:31:37
Fajnie wygląda tag: Emmanuelle Seigner - Miss Polski :-D

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl