dodatek ilustrowany do niczego
Blog > Komentarze do wpisu

366: The Subways

W zeszłym roku ich jarociński koncert uznano za jedno z najważniejszych wydarzeń festiwalu. Sam zespół bardzo ciepło wspomina ten występ (ciągle mówią o graniu Rock'n'Roll Queen przy zachodzącym słońcu). Wyspiarska prasa okrzyknęła ich nadzieją gitarowego rocka, bramy do świetlanej przyszłości otworzył im występ na Glasto.

Zafascynowani Nirvaną trzej młodzi ludzie, którzy w chwili ukazania się Never Mind bawili się klockami, oglądali Smurfy, a najmłodsi na widok samolotu wołali "uuuUUUOOOooo!". Specjaliści od żywiołowego punkrocka świetnie czują się w małych klubach. I posiadają dar ekspresowego nawiązywania bliskiego kontaktu z publiką (równie młodą). Pani i Panowie, dziewczęta i chłopcy: The Subways w Proximie!


Koncert bardzo dobry. Przynajmniej do chwili, w której musiałem się ewakuować pod inną scenę. A jestem pewien, że im bliżej finału tym było goręcej. Nawet piękną Szarlotkę ciężko było sfotografować w kiepskim świetle, kiedy szalała ze swą wielką gitarą basową. Dziewczyna nie dość, że śliczna, to jeszcze napędzana jakimś prototypowym paliwem MI5. Niebawem będą to wlewać do rakiet i bolidów, bo efekt daje piorunujący.

Przed The Subways pokazała się promowana wszędzie modlińska, równie młodziutka grup(k)a Kumka Olik. Odkąd sprzeczają się z Hołdysem w telewizorze, trudno, by ktoś jeszcze o nich nie słyszał. Kiedyś w Jadłodajni Filozoficznej fotografowałem ich w kolorowym, ale słabym światełku. Wczoraj byli oświetleni lepiej niż gwiazda. Ot taka dziwaczna prawidłowość.


Niech ktoś opowie, jak wyglądał finał subwaysów, bom bardzo ciekaw. Wiem, że zespół planował "zejście ze sceny" do fanów.
niedziela, 05 kwietnia 2009, arawicz

Udostępnij

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: dade, *.aster.pl
2009/04/05 19:57:35
Na koniec było bosko! - www.youtube.com/watch?v=4kmgfPKzchs :)
-
2009/04/05 23:41:43
podobaja mi sie fotki bo jest w nich energia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!az czuje ta muzyke bez dzwieku z samej wizjii SUPEr
-
arawicz
2009/04/05 23:51:08
fajnie. dzięki.
-
Gość: wieczór, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/04/06 12:10:54
super zdjęcia. koncert też megaśny. no i w warszawie było lepiej niż w poznaniu.
-
arawicz
2009/04/07 09:28:08
dzięki. nie wiem, jak było w Poznaniu, ale nie wierzę, że gorzej ;)

FotoAmatorszczyzna on Facebook

Goście:

Autor: artur.rawicz[at]aster.pl